U bent niet ingelogd of nog geen lid. login of Registreer om volledig het forum te kunnen bekijken.


Reactie plaatsen 
 
Waardering:
  • 0 stemmen - gemiddelde waardering is 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Voor elk wat wils!
01-07-2010, 07:56 PM (Dit bericht is het laatst bewerkt op 02-07-2010 om 02:01 PM door Gert.)
Bericht: #1
Voor elk wat wils!
Het mag duidelijk zijn dat er veel kwaliteitsverschil is tussen de alpaca's. Grofweg kan je zeggen dat er dieren voor de hobby en dieren voor de professionele fokkerij zijn. Uiteraard is het prijskaartje ook verschillend. Voor elk wat wils. Maar zie je liever een kudde alpaca's met top fokdieren of maakt het je niet uit en fok je net zo lief met hobbydieren?

De beste alpaca is die alpaca die het beste schikt bij de eindgebruiker!
Abonneren op de nieuwsbrief
De website van deze gebruiker bezoeken Alle berichten van deze gebruiker zoeken
Reageren op dit bericht
02-07-2010, 08:37 AM
Bericht: #2
RE: Voor elk wat wils!
(01-07-2010 07:56 PM)Gert schreef:  Het mag duidelijk zijn dat er veel kwaliteitsverschil is tussen de alpaca's. Grofweg kan je zeggen dat er dieren voor de hobby en dieren voor de professionele fokkerij zijn. Uiteraard is het prijskaartje ook verschillend. Voor elk wat wils. Maar zie je liever een kudde alpaca's met top fokdieren of maakt het je niet uit en fok je net zo lief met hobbydieren?

Volledig akkoord,alhoewel ik vind dat de prijskaartjes soms niet zo verschillend zijn en er bij de hobbydieren bijna geen verschil is of de merrie's drachtig zijn of leeg.En een degelijke merrie (bijna) altijd drachtig verkocht word.
De website van deze gebruiker bezoeken Alle berichten van deze gebruiker zoeken
Reageren op dit bericht
Reactie plaatsen 


Ga naar locatie:


Gebruikers die deze discussie lezen: 1 gast(en)

Contact opnemen | Alpaca forum | Naar boven | Naar inhoud | Archiefmodus | RSS-syndicatie